Starší žiaci Žiliny a mladší žiaci Prešova víťazmi Halovej sezóny mládeže 2014/15

Záverečným turnajom ôsmich najlepších tímov vyvrcholil 13. ročník Halovej sezóny mládeže 2014/15

Osem dnešných stretnutí 13. ročníka Halovej sezóny mládeže SFZ 2014/2015 rozhodlo o celkových víťazoch turnaja, ktorými sa stali tímy MŠK Žilina U15 a 1. FC Tatran Prešov U13.

V kategórii mladších žiakov využili Prešovčania dobrú východiskovú pozíciu po včerajších stretnutiach a víťazstvami v oboch dnešných dueloch proti Trnave a Slovanu si zabezpečili celkové prvenstvo. Výrazne si polepšili aj hráči MFK Ružomberok, ktorí sa rovnako dvomi víťazstvami vyšvyhli až na celkovú druhú priečku. Tretie miesto patrí trnavskému Spartaku, štvrté miesto obsadili mladší žiaci ŠK Slovan Bratislava.

Vyrovnaný priebeh mal turnaj v kategórii starších žiakov, kde o celkovom prvenstve rozhodovalo skóre. To hovorili v konečnom účtovaní v prospech MŠK Žilina, s rovnakým počtom 11 bodov obsadil druhú priečku FK Senica. V súboji o tretie miesto boli úspešnejší futbalisti MFK Zemplín Michalovce, štvrtá priečka patrí AS Trenčín.

Zdroj: http://www.futbalsfz.sk/slovensko/grassroots/halova-sezona/novinka/starsi-ziaci-ziliny-a-mladsi-ziaci-presova-vitazmi-halovej-sezony-mladeze-201415.html

Zdieľaj