U – 19 24.kolo 1.FC TATRAN -Michalovce 2:0 (0:0)

24.KOLO U19   1.FC Tatran Prešov – Michalovce 2:0/0:0/

Góly: 61. J. Hreha, 66. M. Staško

Zostava: Fabíni – Tkáč, Poník ,Kosturko, Kiseľa – Lukáč/ Adamčík/, Maník, Mikluš – Andrejko/Kalafut/ ,Staško / Pribula/, Hreha .

Hodnotenie zápasu z pohľadu trénera:  „V prvom polčase sme hrali veľmi zle, bolo to zbŕkle, nepresné, so slabou ponukou v ofenzívnej časti. Súper mal loptu pod kontrolou, lepšie kombinoval, mal viac z hry. V druhom polčase po zmenách na postoch sa naša hra zlepšila, spresnili sme herné kombinácie – zrýchlili ich, ponuková činnosť bola výrazne zlepšená .V 61´ Hreha strelil gól po kolmej hernej kombinácii 1:0, v 66´ Staško po ďalšej rýchlej kolmej hernej kombinácii zvýšil na 2:0.V defenzívnej časti bolo výborné presúvanie, dopúšťali sme sa individuálnych chýb. Ofenzívna časť od druhého polčasu zrýchlila, spresnili našu hru. Celkovo to bol náš priemerný zápas s množstvom nepresností. Našimi najlepšími hráčmi boli Maník, Mikluš, Tkáč, Kosturko.“