Permanentky na domáce zápasy Fortuna ligy

Od pondelka (18. júla) spúšťa futbalový klub 1. FC Tatran Prešov predaj permanentiek na novú fortunaligovú sezónu 2016/17. Vzhľadom k tomu, že výnimka na odohratie zápasov na našom domácom štadióne sa týka len jesennej časti, prispôsobili sme tomu aj platnosť a cenu permanentiek, ktoré teda budú platiť len počas jesennej časti.

Cena sezónnej permanentky na tribúnu je stanovená na 22 €. Cena vstupného na jednotlivé zápasy ostáva nezmenená, teda jednotne na všetky vchody 3€. V jesennej časti odohráme doma spolu 9 majstrovských zápasov A mužstva. Bonusom navyše je, že permanentky tradične platia aj na zápasy juniorky a stretnutia Slovenského pohára. Deti do 120 cm v sprievode rodičov pritom majú vstup voľný. Opäť sú u nás vítané aj diváčky, ktoré majú aj v tejto sezóne vstup zdarma.

Za permanentku FANS ULTRA s obmedzeným vstupom len na vchod C s nekrytým sedením zaplatí fanúšik 10 €. Aj táto platí iba na domáce zápasy a len na jesennú časť FL.

Permanentky si môžete zakúpiť od 18.júla počas pracovných dní od pondelka do štvrtka od 11.00 do 13,00 a potom ešte popoludní od 14,30 do 16,00 na ekonomickom oddelení na štadióne. Bližšie informácie získate v prípade potreby na tel. čísle 0910809883.

Pred zápasom a ani počas zápasu 2.kola Fortuna ligy, v ktorom sa stretnú dvaja východniari 1.FC Tatran Prešov a MFK Michalovce v nedeľu 24.júla 2016 o 20,15 sa permanentky predávať nebudú.

Zdieľaj