Hráči béčka začali sezónu remízou

Svoju sezónu rozbehli aj hráči rezervy. V prvom kole 3.ligy sa predstavili na pôde „béčka“ VSS Košice – TJ FK Vyšné Opátske.

Po katastrofálnom prvom polčase pomohol dohovor trénera Kubánku, chlapci si vstúpili do svedomia a v rozmedzí desiatich minút vyrovnali stav. Škoda, že sa im aj napriek ďalším príležitostiam nepodarilo zvrátiť stav vo svoj prospech.

Vyšné Opátske – 1.FC Tatran Prešov „B“ 3:3 (3:0)

Góly: 20´ Seman, 35´ Zeher, 41´ Urban – 59´69´ Kubus, 66´ Straka

Zostavy:
Vyš. Opátske – Lukáč – Ilinjo, Majný, Šemrák, Vilčko, Seman, Bandžuch, Zeher, Turczyk(K), Pilipčuk, Urban
1. FCT – Penksa – Petko, D. Jacko, Kiseľa, Haladej – Kraľovič (88. Adamčík), Dupkala, Micherda – Straka (79. Župa) , Kubus, Mikluš (61. Andrejko)

Radoslav Kubánka: „Bol to zápas dvoch rozdielnych polčasov. V prvom polčase sme súperovi darovali svojimi individuálnymi chybami trojgólové vedenie, aj keď hra bola vyrovnaná. Cez prestávku sme sa zmobilizovali a verili sme že tak ako sme ľahko góly dostali tak ich vieme streliť tiež a tieto slová sa potvrdili. V druhom polčase v priebehu 10´tich minút sme súperovi strelili tri góly a odrazu sme sa dostali na koňa. Chlapci bojovali a táto snaha sa im oplatila. Veľká škoda chýb v prvom polčase, pretože konečný výsledok mohol byť iný.“

V druhom kole sa naše „béčko“ predstaví na domácom ihrisku. Už túto stredu, 3.8. od 17:00, privítame hráčov MŠK Tesla Stropkov. Všetkých srdečne pozývame.

Zdieľaj