Alex Fojtíček odchádza k Červeným diablom !

Zdroj: TASR

Slovenský futbalový mládežnícky reprezentant do 17 rokov Alex Fojtíček prestúpil z Tatrana Prešov do slávneho anglického tímu Manchester United a stal sa prvým Slovákom v drese tzv. „červených diablov“.

„V prvom rade by som chcel v mene PAVLOVIC SPORTS zablahoželať Alexovi. Myslím si, že možnosť napredovania hráča či už po výkonnostnej alebo osobnostnej stránke bude pre Alexa na najbližšie obdobie vynikajúco zabezpečená. Dennodenný špecializovaný tréningový proces ako aj zdieľanie spoločných priestorov klubu s profesionálmi ako je Zlatan Ibrahimovič, David De Gea, Wayne Rooney alebo tréner José Mourinho budú obrovským prínosom pre Alexovu športovú kariéru. Alex bude pôsobiť v tíme do 18 rokov,“ uviedol v tlačovej správe hráčov agent Svetozár Pavlovič.

Od nás už neostáva nič iné, len popriať všetko najlepšie do futbalovej budúcnosti, veľa zdravia, ktoré je tým najdôležitejším, čo hráč v ceste za úspechom potrebuje, a čo najmenej inkasovaných gólov.

Z nenápadnej pozvánky na aprílový tréningový kemp sa stáva reálny prestup. Pevne veríme a úprimne želáme, nech nezostane len pri ňom.

Zdieľaj