Juniorka deklasovala Bardejovskú Novú Ves

Šieste kolo tretej ligy doviedlo na ihrisko Prešova hráčov Bardejovskej Novej Vsi. Ich úlohou bolo čeliť našej juniorke. Nuž, na našu radosť, im to veľmi nevyšlo.

Už v šiestej minúte otvoril skóre Hirka, ktorý sa v tomto stretnutí tešil dovedna štyrikrát! Na konci zápasu sa jedným gólom pridal Adamčík, nemôžeme nespomenúť aj výkon Kraľoviča, ktorý nejednou akciou prispel ku presným zásahom. Hostia stretnutie korigovali Piľarom na 3:1 a Jančošekom na 4:2.

1.FC Tatran Prešov-juniori – ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves 5:2 (3:0)
G – 6´,19´,32´a 63´ Hirka, 89´Adamčík – 55´Piľar, 78´Jančošek

ŽK – Tramita, Šimko – Kiseľ, Fiľakovský

Zostavy:
1.FCT – Bomba -R. Šimko, Tramita (73.Adamčík), Kiseľa, Haladej – Pavlych, D. Jacko (38.Vojtaško), Kraľovič „K“ – Mikluš (63.Andrejko), Hirka, Straka
BNV – Molčan – Valkučák, Fiľakovský, Virgala „K“, Knap (80. Solanič), Kiseľ, Stachura, Kukulský, Vasiliak, Macečko (88. Mihaľ), Piľar (74. Jančošek)

Hodnotenie trénera:
R. Kubánka: „V minulo týždňovom zlyhaní v Sabinove sme dnes chceli potešiť hrou a výkonom divákov, čo sa nám v podarilo iba prvom polčase. Okrem troch gólov K. Hirku sme ďalšie šance nevyužili, čo nás mohlo mrzieť, keď nás podržal brankár I.Bomba pri súperovej tutovke za stavu 2:0. V druhom polčase sme nepochopiteľne poľavili a čakali sme, čo spravia hostia, čo sa nám mohlo vypomstiť. Súper znížil a mal aj ďalšiu šancu. V druhom polčase sme sa ešte presadili dvakrát a to opäť K. Hirkom a v poslednej minúte L. Adamčíkom. Škvrnou zápasu boli zranenia D. Jacka a M. Tramitu. Verím, že to nebude na dlhšie.“

Zdieľaj