Oslabená juniorka nemala v Snine šancu

V sobotu odohrali náročné zápasy dorastenci, v nedeľu sa stretli termíny duelov „Á-čka“ s juniorkou. Chlapci to mali v náročnom programe bez posíl z prvého družstva ťažké, čo Snina dokonale využila. Navyše, všetky nádeje definitívne pochovala červená karta.

Juniorka nastúpila na zápas odhodlane, na domácich však nestačila. V 35.minúte fauloval Šimko unikajúceho Izvorského, nasledoval hvizd, červená karta, krásny priamy kop – 1:0. Presadil sa Popovič. V druhom polčase domáci ešte viac zapli, a po góloch Vyshnevského, Šmajdu, Vurstu a Hišema deklasovali našich hráčov v pomere 5:0.

III.liga Východ VsFZ – 11.kolo
MFK Snina – 1. FC Tatran Prešov-juniori 5:0 (1:0)
Góly: 35´Popovič, 60´Vyshnevskyi, 62´Šmajda, 72´Vursta, 87´Hišem
ČK: 35´Šimko

Zostavy:
MFK – Brza – Lukáč (82.Lojka), Karľa (18.Hreha), Hišem, Jankaj, Vyshnevskyi, Popovič, Hanc, Hursta, Šmajda (89.Čopík), Bednár
FCT – Bomba- L. Šimko, Štefančík, Krajňák, Kiseľa(65.Svat) – Zošš (46.Lukáč), Vojtaško, Theisz – Mikluš, Kraľovič, Izvorský (46.Dziak)

Slová trénera:
Radoslav Kubánka: „V zápase dostali príležitosť hráči, ktorí nedostali príležitosť vo včerajšom zápase U19, traja hráči Bčka a Kraľovič z Ačka. Do vylúčenia nášho hráča v 35.minúte sme hrali dobrý zápas, no nedokázali sme skórovať. Zlom prišiel v 35.min, keď po nedôraze pri našom útočnom rohu a ich následnom odkope sme prehrali súboj na polovici ihriska, a následný faul Šimka pred našou šestnástkou ocenil rozhodca ČK a vylúčením hráča. Z priameho kopu sa domáci hráč trafil do šibenice. Po tomto góle sme sa snažili hrať kombinačne, v pohybe, no následné naše vlastné chyby v obrane nás pripravili o dobrý výsledok a inkasovali sme po hrubých individuálnych chybách jednotlivcov. Domáci nás prevýšili v bojovnosti a agresivite v osobných súbojoch, s ktorou sme si nevedeli poradiť a prehrávali väčšinu z nich.

V najbližšom zápase sa hráči juniorky vyberú do Svitu. Zápas sa hrá v sobotu, 8.10. o 14:30.

Video zo zápasu nájdete na: https://www.facebook.com/sninafutbal/videos/1271193256245494/

Zdieľaj