Bujňák: „Ak by sme zvládali zakončenie, netúlali by sme sa na posledných priečkach.“

Rozhovor s Jozefom Bujňákom

bujnak_vz3_7721

Jozef Bujňák, 22-ročný ľavý obranca prvého tímu. Po mládežníckych pôsobeniach v Lipanoch a Toryse patrí aj on ku skupine hráčov, ktorí zažívajú premiéru v najvyššej súťaži. Podelil sa s nami o svoje pocity, názor na tabuľkové postavenie či zimnú prestávku.

V domácej rozlúčke sme nastúpili proti Myjave. Síce si v zápase nehral, ale aj tak nás zaujíma, ako vnímaš výsledok 1:1? Je to aj pre teba takým výrazným sklamaním ako pre ostatných?

S výsledkom nie sme spokojní, lebo sme chceli získať 3 body a nie len 1.

Najbližšie cestujeme na pôdu Podbrezovej, čo nám podľa teba prinesie úspešný výsledok?

Tak musíme od začiatku hrať aktívne a nedostávať sa pod zbytočný tlak. Verím, že si nejaké gólové príležitosti vytvoríme a po zápase budeme spokojní my.

Už je to obohraná pesnička, ale u každého z hráčov sa dozvieme niečo jedinečné. Aké je to pre teba hrať najvyššiu slovenskú súťaž?

Pre mňa je to česť hrať Fortuna ligu. Nepodarí sa to každému. Som rád, že mne to vyšlo v relatívne mladom veku a v drese 1.FC Tatran Prešov.

FOTO: Matúš Mruz. Súboj v zápase s DAC
25

Tatran je aktuálne opäť posledný. Čo nám podľa teba prinesie na jar záchranu?

Verím, že sa cez zimnú prestávku kvalitne pripravíme a na jarnú sezónu sa hlavne zlepšíme v koncovke, lebo ak by sme zvládali zakončenie, tak si myslím, že by sme teraz mali minimálne o desať bodov viac a netúlali by sme sa na posledných priečkach.

29Máš už nejaký program na zimnú prestávku? Niečo špeciálne, ako stráviš sviatky prípadne zimnú dovolenku?

Zatiaľ nemám žiadne špeciálne plány, ale na sviatky príde ku mne priateľka ,,spoza veľkej mláky“, takže budem čas tráviť hlavne s ňou a s mojou rodinou. Tu dali hry tohto typu ako aplikácie a sú to online hry Y8, ktoré sa hrajú na zariadeniach a zariadeniach, ako sú laptopy, mobilné telefóny a ďalšie. Mnohé z týchto hier Y8 nájdete na rôznych webových stránkach a niektoré z nich sú zadarmo. A medzitým budem individuálne trénovať.

Pozvánka na zápas s Podbrezovou:

Pozývam všetkých našich fanúšikov na zápas s Podbrezovou, aby nás prišli povzbudiť, či už osobne na štadión v Podbrezovej alebo z pohodlia domova pri online prenose.

Chlapcom a Jozefovi budeme držať palce už zajtra od 14:00. Zápas Vám prinesieme aj vďaka audio prenosu na našom webe od 13:55.

Zdieľaj