Juniori vonku tesne prehrali

Juniori vonku tesne prehrali

V 21.kole III.ligy Východ cestovali chlapci z juniorky na pôdu Bardejovskej Novej Vsi, ktorá sa pohybuje v strede ligového pelotónu. Doma sme deklasovali súpera v pomere 5:2, a na úspech sme pomýšľali aj tentokrát. Bohužiaľ, nevyužité šance nás stáli viac, ako jeden bod. Domáci využili agilného Tomáša Kiseľa na strelenie jediného gólu zápasu.

ŠK Mil. 2000 Bardejovská N. Ves – 1.FC Tatran Prešov-juniori 1:0 (0:0)

Gól: 57´Kiseľ
ŽK: Haniš, Šott – Boloca, Juraško, Haščák

Zostava
Bomba – Pavlych (46. Juraško), Haščák, Štefančík „K“, Krajňák (15. Straka) – D. Adam, Boloca, Timko – Kraľovič, Lukáč, Mikluš

Slová trénera
Radoslav Kubánka:
„Keby bolo po 20-ich minútach 0:2, domáci by nemohli povedať jedno slovo. No futbal sa na keby nehrá ….
Najprv sa Adam prekľučkoval a na hranici 16-tky namiesto umiestnenej strely prestrelil vysoko nad. O pár minút po rohovom kope a skrumáži Kraľovič neprestelil z troch krokov domáceho hráča na bránkovej čiare. V prvom polčase sme hrali oveľa lepšie, kombinačnejšie a nebezpečnejšie ako v druhom polčase. Kedže sa domáci nedostali do príležitosti, tak sme im na šance a góly nahrávali my. Najprv chybu Bombu ešte nepotrestali, no Haščák už domácim nahral hlavičkou na gól. Opäť ďalší zbabraný zápas na súperovom ihrisku, ktorý mal skončiť úplne ináč ako hovorí výsledok. Niektorí hráči ma opakovane sklamali svojím prístupom a výkonom v zápase.

Najbližší zápas as odohraje túto neďeľu, od 10:30 privítame na hlavnej hracej ploche nášho štadióna v Prešove hráčov tímu TJ Veľké Revištia.

Zdieľaj