Zápas s AEK Atény sa neodohrá, generálka v Bardejove

Zmena v príprave

Počas posledných dvoch dní došlo k zmene programu nášho A-tímu. Družstvo AEK Atény sa v piatok postaví na ihrisko v spoločnosti súperov z Baníka Ostrava, nám ostal v zálohe náhradný súper z Izraela. No nakoniec sa do Poľska nebude cestovať vôbec. S otázkami sme opäť zašli za trénerom.

V utorok sa začala šíriť informácia, že zápas s AEK Atény sa neodohrá?

Áno, je to tak. Bohužiaľ, som sklamaný. Grécka strana zápas zrušila.

Je dohodnutá nejaká náhrada?

Bola, mali sme odohrať zápas s izraelským súperom, zápas by sa však hral vo štvrtok, čo by nám totálne narušilo tréningový proces. Boli sme nastavený na piatok, ubytovanie, cesta…. Takto by sme museli narýchlo cestovať už vo štvrtok, po niekoľko hodinovej ceste prakticky okamžite nastúpiť na zápas, a potom hneď niekoľko hodín domov.

Takže, ako bude vyzerať príprava ďalej?

V sobotu sa vyberieme na zápas do Bardejova, od 17:00 hráme s domácim Partizánom. Bola to taká poistka, pretože s veľkými klubmi je to, bohužiaľ, občas tak, že plány sa na poslednú chvíľu menia. Či už zlyhala rakúska agentúra, ktorá to sprostredkovala, alebo bol problém u súpera, je už zbytočné riešiť. V sobotu hráme v Bardejove.

Chlapci sa teda predstavia na pôde Bardejova, už túto sobotu o 17:00. Prvé kolo novej sezóny Fortuna ligy sa odohrá v nedeľu, 23.7. o 19:00.

FOTO: Perleťový pohár

Zdieľaj