Tomáš Sedlák: „Vieme kde sa musíme zlepšiť, treba na tom poriadne pracovať.“

Rozhovor s Tomášom Sedlákom

Skúsený 34-ročný harcovník so skúsenosťami z futbalovej Európy, nováčik v drese 1. FC Tatran Prešov. Tomáša Sedláka sme vyspovedali pred blížiacou sa náročnou sériou zápasov.

Ako sa cítiš v prešovskom tíme? Nevyčítal ti nikto z tvojich priateľov, či bývalých spoluhráčov z Michaloviec, že si sa vybral práve do Prešova?

 Ale nie, všetko je v pohode. Žiadne výčitky, ani žiaden problém nemám.

Zavážilo pri rozhodovaní to, že si z Popradu?

Ále, ani nie. V podstate som ani iné ponuky nemal. Niečo sa síce ukázalo, ale nebolo to nič konkrétne.

Po šiestich kolách máme sedem bodov. Ako to hodnotíš?

Niektoré zápasy nám nevyšli tak, ako sme si predstavovali. Hlavne tie domáce. Nuž, máme sedem bodov, taká je realita.. Čo k tomu povedať. Je to už tak, vieme kde sa musíme zlepšiť, treba na tom poriadne pracovať.

V najbližších dvoch týždňoch nás čaká poriadna dávka zápasov. Začíname s DAC, čo očakávaš od tohto stretnutia?

Presne tak, musíme sa sústrediť na najbližší zápas. Samozrejme, očakávam búrlivé prostredie. Ale takýto zápas si treba užiť, lebo na Slovensku nechodí všade toľko ľudí. Musíme si to proste užiť a hlavne predviesť dobrý výkon.

FOTO: Jaroslav Suchár. „Seďo“ v zápase s Nitrou

Mal si nejaký špeciálny oddychový program počas reprezentačnej prestávky?

Ani nie. Mali sme prípravný zápas v Maďarsku, potom bol voľný víkend, či padlo celkom vhod. Ja nemám tieto repre pauzy v obľube, pretože je to strata istého tempa. Ja som omnoho radšej, keď je tá liga stále v zábehu. Ale aj to k tomu patrí. My sme trénovali aj naďalej, mali zápas, a okrem toho voľného víkendu to bola „normálka“.

Ako sa cítiš, čo sa týka fyzickej a zdravotnej stránky?

Zdravotne je všetko v poriadku a som za to rád. Fyzicky, myslím si, že je to tiež dobré. Zo začiatku som na tom pracoval, aby som sa cítil dobre a mám pocit, že je to v poriadku.

Zdieľaj