MISS FORTUNA LIGY UŽ V SOBOTU!

Ligová Miss

Milé Dámy, Slečny, Ženy, Kočky, Fanúšičky, Dievčatá… !!!

Blíži sa ďalší duel Fortuna ligy a spolu s ním súťaž o Miss Fortuna Ligy.

Už túto sobotu na zápase 1. FC Tatran Prešov – FC Spartak Trnava môžete navštíviť promo priestory Miss Fortuna Ligy, priamo na štadióne NTC v Poprade, kde Vás srdečne privítajú hostesky a organizátori súťaže.

Nie je to však klasická súťaž krásy. Nová Miss Fortuna ligy by mala spĺňať aj ďalšie kritériá. Budúca miss musí byť v prvom rade futbalový fanúšik.

Ako sa zapojiť?
Od 10. augusta sa začala registrácia na stránke www.missfortunaligy.sk. Dievčatá vo veku od 18 do 29 rokov sa môžu jednoducho registrovať. Stačí vyplniť svoje údaje a nahrať minimálne jednu fotku. Následne budú fanúšikovia za fotky svojich favoritiek hlasovať. Registrovať do súťaže sa však dá aj priamo na štadiónoch pred vybranými zápasmi našej ligy.

Ako bude súťaž prebiehať?
Od augusta do septembra sa môžu dievčatá registrovať. Na stránke www.missfortunaligy.sk bude zároveň spustené online hlasovanie za prihlásené kandidátky. Hlasovať sa dá raz denne. Do ďalšieho, semifinálového, kola postúpi spolu 36 dievčat (3 z každého klubu) s najvyšším počtom hlasov. Semifinálové kolá absolvujú dievčatá vo svojich kluboch, kde na ne budú čakať aj futbalové úlohy. Na konci roka 2017 spoznáme finálovú 12-ku. O tej rozhodnú hlas kabíny, hlas realizačného tímu, hlas organizátora a v neposlednom rade fanúšikovia. V marci je na programe sústredenie a v apríli finálový galavečer, na ktorom spoznáme prvú Miss Fortuna ligy. „Myslím si, že dievčatá majú o motiváciu postarané. Víťazka získa auto na rok od spoločnosti Todos, finančný kredit vo výške 1500 eur od Fortuna SK, poukážku na nákup v predajni adidas v hodnote 500 eur a zájazd na vysnívaný futbalový zápas pre dve osoby v hodnote 1200 eur od Futbaltour,“ prezradil prezident ÚLK Ivan Kozák.

Zdieľaj