Dievčatá pokračujú vo skvelej turnajovej forme

Halová sezóna ženského tímu

Naše dámy sa pod vedením trénerov Mareka Semančíka a Petra Luptáka neustále zlepšujú. Po postupe do najvyššej slovenskej futbalovej súťaže, rozšírení základne hráčok o kategóriu junioriek a zlepšovaní výkonov žiackeho družstva, sa výsledky dostavujú čoraz častejšie aj na medzinárodnej úrovni.

Po skvelom úspechu na jednom z najväčších halových turnajov v strednej Európe sa družstvo junioriek predstavilo na turnaji v Žiline. Tatranistky mali na túto udalosť dobré spomienky, v minulom roku sa im ju podarilo vyhrať. Teraz v konkurencií ôsmich kvalitných súperov dievčatá opäť excelovali. Postup z prvého miesta v skupine naznačil, čo môžu zeleno-biele hráčky dokázať.

Tréner Marek Semančík opísal výkony tímu v súťaži, „turnaj bol veľmi dobre obsadený, hlavne naša skupina bola nabitá zvučnými menami. Čakali nás tímy z Česka, Brno – 1.liga, Olomouc – 2.liga, a náš známy z 1. slovenskej ligy, Ružomberok. V skupine sme si počínali suverénne. V semifinále sme odohrali dobrý zápas s húževnatým súperom zo Štiavnika.“

O definitívnom tesnom, no stále skvelom druhom mieste rozhodla smolná finálová prehra proti Brnu, po tuhom boji sa zrodila remíza 2:2 a penaltový rozstrel s výsledkom 2:3.

Ako naznačil tréner, s výsledkom panuje spokojnosť a dievčatá na seba môžu byť hrdé:
„Vo finále nás čakalo opäť Brno, ktoré si poradilo v semifinále na penalty so Žilinou. Dvakrát sme viedli 1:0 aj 2:1, ale náskok sme si neustrážili. Súper hral dobre a remíza bola zaslúžená. Penaltový rozstrel je vždy lotéria, súper dal o jednu viac a tak vyhral. Vezieme si skvelé 2. miesto, dievčatá hrali so srdcom a boli ozdobou turnaja. business loan with no revenue, business loan without credit check, business loan with no collateral, business loan without bank statement, loans business xyz, business loan with xero, business loan yojana, business loan yes bank, business loan yojana in hindi, business loan yorkshire bank, business loan years, business loan young person, business loan youtube, business loans you don’t pay back, business loans yorkshire, business loans uk, business loan zero interest, business loan zambia, business loan zero down, business loan new zealand, business loan calculator new zealand, business zone lo GET THE BUSINESS FUNDING YOU NEED. BUY UNLIMITED MONEY TRANSFER FROM RUSSIAN HACKERS. INSTANT MONEY TRANSFER TO YOUR BANK ACCOUNT. OVER $10 MILLION Za najlepšiu hráčku bola vyhlásená naša Kristína Sedláková.“

Turnaj VIX JUNIOR 2017 v Žiline

Výsledky a góly našich dievčat

Prešov – Brno 2:0
2x Žemberyová
Prešov – Olomouc 2:1
2x Sedláková
Prešov – Ružomberok 2:2
2x Sedláková
Postup zo skupiny z 1.miesta.

Semifinále
Prešov – Štiavnik 3:1
Sedláková, Kecerová, Žemberyová

Finále
Prešov – Brno 2:2 (2:3 na p.k.)
2x Sedláková
Náš tím obsadil konečné druhé miesto.

Zdieľaj