Laura Žemberyová v jedenástke roka Východoslovenského futbalového zväzu

Laura Žemberyová v jedenástke roka

Už po piaty krát sme mali možnosť dozvedieť sa mená najlepších hráčok VsFZ. Za rok 2017 sa v ankete dokázala presadiť aj skvelá Laura Žemberyová.

16-ročná ofenzívna záložníčka zažila skvelý futbalový rok 2017. Spolu s ďalšími dievčatami sa dokázali naše ženy prebojovať do najvyššej slovenskej futbalovej súťaže, Laura sa v tak mladom veku už pravidelne predstavuje v národnom drese hráčok do 19 rokov, s reprezentáciou postúpila do kvalifikačnej Elite Round.

V najvyššej súťaži žiari, dievčatá v nej síce len zbierajú skúsenosti, no členka „TOP jedenástky“ rázne ukazuje svoje kvality. Z desiatich ligových gólov našich Tatranistiek strelila ona sama sedem.

Po prebratí ocenenia sme si od našej talentovanej hráčky vypýtali krátke hodnotenie:

„Som veľmi rada, že patrím do tejto jedenástky. Je to pre mňa nová motivácia makať na sebe ešte viac. Ďakujem všetkým, ktorí ma v tom podporujú a aj tým, ktorí za mňa hlasovali.“

Laura, my ďakujeme tebe, tvojim spoluhráčkam a trénerskému tímu za fantastickú reprezentáciu zeleno-bielych farieb v celoslovenskom ženskom futbale.

V elitnom výbere sa ocitla aj Stela Semanová, ktorá v prvej polovici minulého roka obliekala dres Tatrana. Aj jej patrí naše blahoželanie.

FOTO: FB-Tatran Žiačkyženy/tréner Marek Semančík, vsfz.futbalnet.sk

Zdieľaj