Štatistiky a hlasy trénerov po 7. kole nadstavbovej časti Fortuna ligy

Vyjadrenia trénerov

Juraj Jarábek, tréner FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: „Toto víťazstvo venujeme nášmu pánovi majiteľovi, ktorému želáme skoré uzdravenie. Dnes sme ukázali pravú tvár, tak ako sme hrávali na jeseň. Patrí ku cti Prešova, že chcel hrať futbal a to bola voda na náš mlyn. Bol to zápas hore-dole a naše víťazstvo považujem za zaslúžené.“

Anton Mišovec, tréner 1. FC Tatran Prešov: „Do stretnutia sme vstúpili zle. Hneď v úvode sme si nechali streliť gól po rohovom kope. Zle sme vyriešili aj ďalšiu situáciu v 27. minúte a domáci viedli 2:0. Naši hráči si vytvorili viaceré šance, ktoré ale nevyužili. V druhom polčase sme dostali ešte dva góly, ale to sme už hrali viac otvorene. Vytvorili sme si tri, štyri gólové možnosti, ktoré mali byť premenené. Hlavne dve, ktoré mal Petr Hošek a Martin Dupkala. Žiaľ, v tomto stretnutí sme nenadviazali na výkon, ktorý sme proti tomuto súperovi podali v Poprade. Hráči urobili v zápase veľa individuálnych chýb.“

Štatistika

FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble – 1. FC Tatran Prešov 4:0 (2:0)

Góly: 10. Ewerton Paixao da Silva, 27. Harba, 60. Ľ. Urgela, 88. Cléber.

ŽK: 53. Horník – 58. Bartek. Rozhodovali: Pavlík- T. Somoláni, P. Bednár, 726 divákov.

Držanie lopty: 55% – 45%
Strely na bránu:
 5 – 5
Strely mimo: 4 – 2
Priame kopy: 9 – 25
Rohové kopy: 10 – 7
Ofsajdy: 2 – 1
Fauly: 23 – 8

Zostavy:

Zlaté Moravce-Vráble: Pavel Kováč – D. Pleva (84. Cléber), Horník, Pintér, Chren – Orávik, Ewerton, Bariš, L. Kováč (74. Duga) – Harba, Ľ. Urgela (69. Šašinka)

Prešov: P. Lukáč – Bartek, Prikryl, Luberda, Petko (76. Dupkala) – Micherda (57. Streňo), A. Leško (31. Katona), Keresteš, Dzurík – Gatarič, Hošek

Zdieľaj

Štatistiky a hlasy trénerov po 7. kole nadstavbovej časti Fortuna ligy

Vyjadrenia trénerov

Juraj Jarábek, tréner FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: „Toto víťazstvo venujeme nášmu pánovi majiteľovi, ktorému želáme skoré uzdravenie. Dnes sme ukázali pravú tvár, tak ako sme hrávali na jeseň. Patrí ku cti Prešova, že chcel hrať futbal a to bola voda na náš mlyn. Bol to zápas hore-dole a naše víťazstvo považujem za zaslúžené.“

Anton Mišovec, tréner 1. FC Tatran Prešov: „Do stretnutia sme vstúpili zle. Hneď v úvode sme si nechali streliť gól po rohovom kope. Zle sme vyriešili aj ďalšiu situáciu v 27. minúte a domáci viedli 2:0. Naši hráči si vytvorili viaceré šance, ktoré ale nevyužili. V druhom polčase sme dostali ešte dva góly, ale to sme už hrali viac otvorene. Vytvorili sme si tri, štyri gólové možnosti, ktoré mali byť premenené. Hlavne dve, ktoré mal Petr Hošek a Martin Dupkala. Žiaľ, v tomto stretnutí sme nenadviazali na výkon, ktorý sme proti tomuto súperovi podali v Poprade. Hráči urobili v zápase veľa individuálnych chýb.“

Štatistika

FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble – 1. FC Tatran Prešov 4:0 (2:0)

Góly: 10. Ewerton Paixao da Silva, 27. Harba, 60. Ľ. Urgela, 88. Cléber.

ŽK: 53. Horník – 58. Bartek. Rozhodovali: Pavlík- T. Somoláni, P. Bednár, 726 divákov.

Držanie lopty: 55% – 45%
Strely na bránu:
 5 – 5
Strely mimo: 4 – 2
Priame kopy: 9 – 25
Rohové kopy: 10 – 7
Ofsajdy: 2 – 1
Fauly: 23 – 8

Zostavy:

Zlaté Moravce-Vráble: Pavel Kováč – D. Pleva (84. Cléber), Horník, Pintér, Chren – Orávik, Ewerton, Bariš, L. Kováč (74. Duga) – Harba, Ľ. Urgela (69. Šašinka)

Prešov: P. Lukáč – Bartek, Prikryl, Luberda, Petko (76. Dupkala) – Micherda (57. Streňo), A. Leško (31. Katona), Keresteš, Dzurík – Gatarič, Hošek

Zdieľaj