Návrat k zápasu juniorov s MFK Snina

Posledný duel juniorom nevyšiel, v Snine vysoko prehrali

Záverečné stretnutie v sezóne 2017/2018 juniorom 1. FC Tatran Prešov nedopadlo dobre. V dueli posledného 30. kola tretej ligy Východ prehrali v Snine vysoko 0:6.

V predohrávanom zápase hostila štvrtá Snina rezervu Prešova, ktorej v tabuľke patrí jedenáste miesto. V zostave „koňarov“ opäť nastúpili mladí hráči, prevažne z kategórie U19. Domáci na svojho súpera vybehli od začiatku. V 18. minúte vyhrávali už 2:0. Obrana Prešova viackrát v stretnutí chybovala, a to sa odrazilo na konečnom výsledku. V prvom polčase Snina pridala ešte dva góly a v druhom dejstve sa domáci hráči presadili rovnako dvakrát. Prešovských juniorov napokon zdolali vysokým rozdielom 6:0. „Súper bol od začiatku dôrazný, agresívny. Z našej strany to bol za juniorku najhorší výkon v tomto roku. Hráči hrali bez agresivity, čo sa odzrkadlilo na výsledku. Prvý polčas sme prehrali 0:4. V druhom sme s tým chceli niečo urobiť, no súper skóroval ešte dvakrát. Polovicu gólov sme dostali po našich hrubých chybách v obrannej fáze,“ opísal stretnutie tréner juniorov Prešova Tomáš Eliáš.