Návrat k zápasu juniorov s OŠFK Šarišské Michaľany

Juniori proti Šarišským Michaľanom nebodovali

Prešovskí juniori odohrali aj druhý tohtosezónny zápas na ihrisku súpera. V Šarišských Michaľanoch sa im nepodarilo bodovať. V omladenej zostave domácim podľahli 1:3.

Prešovčania nastúpili do stretnutia s hráčmi z kategórie U19, ktorí vstúpili do predohrávaného stretnutia lepšie ako domáci. V 19. minúte sa im podarilo ujať vedenia po góle z pokutového kopu. Penaltu premenil kapitán Rastislav Švec. V závere prvého dejstva o vedenie Prešovčania prišli. Na 1:1 vyrovnal v 43. minúte Pavol Cicman. Ten istý hráč sa v druhom polčase presadil ešte dvakrát a hetrikom rozhodol o triumfe OŠFK Šarišské Michaľany.

Jozef Džubara, tréner 1. FC Tatran Prešov juniori: „Zápas mal veľmi dobrú úroveň z oboch strán. V prvom polčase sme hrali výborne kombinačne, rýchlo a kolmo na súperovu bránu. V defenzíve sme hrali organizovane. Problémom bola finalizácia a jej presnosť. V druhom polčase nám chýbala lepšia ponuková činnosť, presnosť a zmena tempa našej hry. Za prvý polčas hráčov chceme pochváliť.“