Návrat k zápasu juniorov s FK Veľké Revištia

Juniori odohrali dva rozdielne polčasy

Juniori vo svojom šiestom súboji v novom ročníku utrpeli prehru. V nedeľu prehrali vo Veľkých Revištiach 1:2.

O úspechu domácich rozhodli góly z prvého polčasu, ktoré strelili Konate v 22. minúte a Diarra z pokutového kopu v 37. minúte. Veľké Revištia v prvom polčase neinkasovali, boli lepší a zaslúžene viedli. Prešov korigoval po zmene strán, v drese juniorky 1. FC Tatran skóroval v 66. minúte Gduľa. Šarišania mali na vyrovnanie dostatok času a aj keď mali šance druhého gólu sa už nedočkali. Z družstva domácich sa v druhom polčase nepresadil nikto.

„Bol to zápas dvoch rozdielnych polčasov. V prvom dominovali domáci, boli lepší v kombináciách, my sme strácali lopty. Oba góly sme dostali zo štandardných situácií, prvý z rohu a druhý z penalty, keď náš brankár fauloval prenikajúceho hráča,“ opísal dianie v prvom polčase tréner juniorov Jozef Džubara. „Pomer síl sa v druhom polčase zmenil hlavne po odchode Jopeka. Vzadu sme začali mať navrch, vytvorili sme si príležitosti. Na to, aby sme vyrovnali, nám chýbal väčší okoj v zakončení.“

Štatistika: FK Veľké Revištia – 1. FC Tatran Prešov 2:1 (2:0)

Góly: 22. Konate, 37. Diarra – 66. Gduľa

ŽK: Surmin – Bednarčák. Rozhodovali: Dušek – Jasečko, Hrebeňár, 200 divákov.

Zostava Prešov jun.: Paluba – Vaščák (86. Oravec), Bednarčák, Jopek (61. Koma), Štefaník, Ondrej, Kočiš (76. Maguľak), Dian, Lukčo, Kolivoška, Gduľa.

Foto: ilustračné.

Zdieľaj