Návrat k zápasu juniorov s FK POKROK SEZ Krompachy

Odohrali zrejme posledný duel na starom štadióne. Body nezískali

Juniori 1. FC Tatran Prešov odohrali zápas 16. kola tretej ligy Východ. Išlo o ich posledný domáci duel v jesennej časti. Ich súperom boli Krompachy.

O výhre hostí rozhodli dva góly, ktoré padli v prvom polčase. Oba zásahy zaznamenal František Jochman. Prvý gól dal v 12. minúte, druhý zo značky pokutového kopu pridal v 41. minúte.

Tréner Jozef Džubara očakával lepší výkon svojich zverencov, ktorí sa v útoku nedokázali presadiť ani raz. „V ideálnom futbalovom počasí som čakal, že sa chlapci pobijú o výsledok viac. Pred zápasom som ich o to žiadal, pretože stretnutie proti Krompachom bolo pravdepodobne posledným majstrovským na tomto trávniku. Žiaľ, nestalo sa tak,“ zhodnotil hlavný tréner prešovskej rezervy. „Z môjho pohľadu chýbalo hráčom chcenie a bez toho je ťažké hrať futbal. V zápase nás podržal brankár Vinclér, jeho celkový výkon môžem hodnotiť kladne.“

Štatistika:

1. FC Tatran Prešov juniori – FK POKROK SEZ Krompachy 0:2 (0:2)

Góly: 12., 41. Jochman (druhý z 11m)

ŽK: Gladiš. Rozhodovali: Dušek – Lang, Drenko, 50 divákov.

Zostava Prešov jun.: Vinclér – Vaščák, Lukčo, Dian, Gladiš (65. Rečičár) – Kolivoška – Luterán, Mašič (46. Oravec), Gduľa, Milenky – Jopek (56. Ondrej).

Zdieľaj