Ako budú tráviť Vianoce futbalisti 1. FC Tatran Prešov? 2. časť

Ako trávia Vianoce futbalisti?

Vianoce sa blížia, preto sme si pre vás pripravili vianočný špeciál. Hráčov A-tímu 1. FC Tatran Prešov sme sa opýtali, ako budú tráviť tohtoročné sviatočné dni.

Hráčom sme položili tri otázky:

1. Ako budeš tráviť tohtoročné Vianoce?

2. Ako budeš tráviť Silvestra?

3. Čo si želáš do nového roka a čo praješ svojím spoluhráčom?

Ivan Dujmovic:

1. U nás to je na Vianoce tak,že ideme do kostola, a potom sme doma. Ja, mama, tatko a segra si si dáme jedlo. Večeriame pečené bravčové mäso, to robí tatko. Po jedle ideme za svojimi kamarátmi a večer oslavujeme s kamošmi. Na ďalší deň chodíme ku jedným aj druhým starým rodičom.

2. Na Silvestra asi pôjdem do Viedne spoločne s najlepším kamošom aj s našimi priateľkami.

3. Dúfam, že v novom roku sa mi bude dariť a nazbieram veľa úspechov. Spoluhráčom prajem šťastné Vianoce s rodinou, veľa šťastia v novom roku a veľa úspechov vo futbale aj v živote.

Mário Strachan

1. Tohtoročné Vianoce budem tráviť ako každé s rodinou doma. Po štedrej večeri vždy navštívime starých rodičov, a tak to bude aj teraz. Pod stromček som si neprial som nič také. Som rád, že som konečne s rodinou doma a to je pre mňa najväčší darček.

2. Silvester trávim rovnako ako Vianoce doma.

3. Do nového roka si želám hlavne zdravie, šťastie, čo najviac lásky a to isté prajem aj mojím spoluhráčom a hlavne čo najviac úspechov vo futbale.

 

Adrián Leško:

1. Tieto Vianoce budú pre mňa špecifické, pretože ich strávim poslednýkrát doma, keďže na budúci rok ma čaká svadba. Sex chat webcam live stream from the rooms of naked girls who love Wirth sex on camera, come and chat without registration. young girl sexy 18 for those who like to watch sex games girls, watch girls caress themselves in front of the cameras for free.Meet a girl on our portal is very simple, the most popular and. real free online sex chat that will help you find new useful and unforgettable Dating with beautiful girls on the Internet. Užijem si svojich najbližších a verím, že na chvíľku vypnem od rôznych problémov a Vianoce budú krásne s pokojne (úsmev).

2. Na Silvestra ešte nemám žiaden plán. Uvidíme, aká rozlúčka s rokom sa naskytne (smiech).

3. Osobne si želám hlavne pevné zdravie, veľa víťazných zápasov. V osobnom aj futbalovom živote si prajem, aby som mal okolo seba dobrých ľudí s chuťou venovať sa naplno svojej práci a spoluhráčom taktiež pevné zdravie a pôsobenie v klube, v ktorom budú šťastní a futbal si budú užívať naplno.

Zdieľaj