Ako budú tráviť Vianoce futbalisti 1. FC Tatran Prešov? 2. časť

Ako trávia Vianoce futbalisti?

Vianoce sa blížia, preto sme si pre vás pripravili vianočný špeciál. Hráčov A-tímu 1. FC Tatran Prešov sme sa opýtali, ako budú tráviť tohtoročné sviatočné dni.

Hráčom sme položili tri otázky:

1. Ako budeš tráviť tohtoročné Vianoce?

2. Ako budeš tráviť Silvestra?

3. Čo si želáš do nového roka a čo praješ svojím spoluhráčom?

Ivan Dujmovic:

1. U nás to je na Vianoce tak,že ideme do kostola, a potom sme doma. Ja, mama, tatko a segra si si dáme jedlo. Večeriame pečené bravčové mäso, to robí tatko. Po jedle ideme za svojimi kamarátmi a večer oslavujeme s kamošmi. Na ďalší deň chodíme ku jedným aj druhým starým rodičom.

2. Na Silvestra asi pôjdem do Viedne spoločne s najlepším kamošom aj s našimi priateľkami.

3. Dúfam, že v novom roku sa mi bude dariť a nazbieram veľa úspechov. Spoluhráčom prajem šťastné Vianoce s rodinou, veľa šťastia v novom roku a veľa úspechov vo futbale aj v živote.

Mário Strachan

1. Tohtoročné Vianoce budem tráviť ako každé s rodinou doma. Po štedrej večeri vždy navštívime starých rodičov, a tak to bude aj teraz. Pod stromček som si neprial som nič také. Som rád, že som konečne s rodinou doma a to je pre mňa najväčší darček.

2. Silvester trávim rovnako ako Vianoce doma.

3. Do nového roka si želám hlavne zdravie, šťastie, čo najviac lásky a to isté prajem aj mojím spoluhráčom a hlavne čo najviac úspechov vo futbale.

 

Adrián Leško:

1. Tieto Vianoce budú pre mňa špecifické, pretože ich strávim poslednýkrát doma, keďže na budúci rok ma čaká svadba. Užijem si svojich najbližších a verím, že na chvíľku vypnem od rôznych problémov a Vianoce budú krásne s pokojne (úsmev).

2. Na Silvestra ešte nemám žiaden plán. Uvidíme, aká rozlúčka s rokom sa naskytne (smiech).

3. Osobne si želám hlavne pevné zdravie, veľa víťazných zápasov. V osobnom aj futbalovom živote si prajem, aby som mal okolo seba dobrých ľudí s chuťou venovať sa naplno svojej práci a spoluhráčom taktiež pevné zdravie a pôsobenie v klube, v ktorom budú šťastní a futbal si budú užívať naplno.

Zdieľaj