Ako budú tráviť Vianoce futbalisti 1. FC Tatran Prešov? 3. časť

Ako trávia Vianoce futbalisti a tréner?

Vianoce sa blížia, preto sme si pre vás pripravili vianočný špeciál. Hráčov a trénera A-tímu 1. FC Tatran Prešov sme sa opýtali, ako budú tráviť tohtoročné sviatočné dni.

Trénerovi a hráčom sme položili tri otázky:

1. Ako budete tráviť tohtoročné Vianoce?

2. Ako budete tráviť Silvestra?

3. Čo si želáte do nového roka a čo prajete svojím spoluhráčom?

Anton Mišovec:

1. Vianoce trávim so svojimi deťmi, dcérou Kristínkou a synom Martinom, tento rok ešte aj s vnučkou Emou. Na Štedrý deň chodíme na prechádzky, do kostola na omšu a pripravujeme slávnostnú večeru. Večeriame kapra a zemiakový šalát. Mám radosť z akýchkoľvek darčekov. Najviac ma poteší, keď majú radosť z darčekov moji najbližší.

2. Silvestra budem tráviť doma v Prahe. Keď bude sneh pôjdeme lyžovať do Harachova.

3. Do nového roku prajem všetkým zamestnancom a hráčom Tatrana Prešov hlavne pevné zdravie, veľa krásnych dní a viac radostí z futbalu.

Norbert Grejták:

1. Tohtoročné Vianoce budú pre mňa prvýkrát iné. Pri stole budeme už iba traja z rodiny, keďže brat sa odsťahoval do svojho nového bytu. Okrem toho bude všetko ako po minulé roky, klasická prejedačka (smiech).

2. Posledné roky som trávil Silvestra s kamošmi a bývalými hráčmi Tatrana. Tento rok to bude takisto.

3. Hlavne zdravie, dať sa dokopy po zranení, čo najviac hrávať a taktiež lepšie postavenie v tabuľke. Spoluhráčom prajem tiež pevné zdravie (aj psychické), úspešnú jarnú časť a hlavne góly.

Adam Jozef Oravec:

1. Počas Vianoc som stále s rodinou. Máme tradíciu, že všetci sa na Štedrý deň zídeme u babky, rodina sa rozrastá a babka tak má aspoň každý rok postarané o predvianočný rébus, kto kde bude sedieť (smiech). Najviac sa teším na vianočnú atmosféru a zimné športy, ako hokej či lyžovanie (úsmev).

2. Silvester si rozdelím medzi rodinu a kamarátov, je to už tradícia, ktorá mi vyhovuje (úsmev).

3. Do nového roka želám sebe aj svojim spoluhráčom predovšetkým zdravie a lásku.

Zdieľaj