Ako budú tráviť Vianoce futbalisti 1. FC Tatran Prešov? 3. časť

Ako trávia Vianoce futbalisti a tréner?

Vianoce sa blížia, preto sme si pre vás pripravili vianočný špeciál. Hráčov a trénera A-tímu 1. FC Tatran Prešov sme sa opýtali, ako budú tráviť tohtoročné sviatočné dni.

Trénerovi a hráčom sme položili tri otázky:

1. Ako budete tráviť tohtoročné Vianoce?

2. Ako budete tráviť Silvestra?

3. Čo si želáte do nového roka a čo prajete svojím spoluhráčom?

Anton Mišovec:

1. Vianoce trávim so svojimi deťmi, dcérou Kristínkou a synom Martinom, tento rok ešte aj s vnučkou Emou. Na Štedrý deň chodíme na prechádzky, do kostola na omšu a pripravujeme slávnostnú večeru. Večeriame kapra a zemiakový šalát. Mám radosť z akýchkoľvek darčekov. Najviac ma poteší, keď majú radosť z darčekov moji najbližší.

2. Silvestra budem tráviť doma v Prahe. Keď bude sneh pôjdeme lyžovať do Harachova.

3. Do nového roku prajem všetkým zamestnancom a hráčom Tatrana Prešov hlavne pevné zdravie, veľa krásnych dní a viac radostí z futbalu.

Norbert Grejták:

1. Tohtoročné Vianoce budú pre mňa prvýkrát iné. Pri stole budeme už iba traja z rodiny, keďže brat sa odsťahoval do svojho nového bytu. Okrem toho bude všetko ako po minulé roky, klasická prejedačka (smiech).

2. Posledné roky som trávil Silvestra s kamošmi a bývalými hráčmi Tatrana. Tento rok to bude takisto.

3. Hlavne zdravie, dať sa dokopy po zranení, čo najviac hrávať a taktiež lepšie postavenie v tabuľke. Spoluhráčom prajem tiež pevné zdravie (aj psychické), úspešnú jarnú časť a hlavne góly.

Adam Jozef Oravec:

1. Počas Vianoc som stále s rodinou. Máme tradíciu, že všetci sa na Štedrý deň zídeme u babky, rodina sa rozrastá a babka tak má aspoň každý rok postarané o predvianočný rébus, kto kde bude sedieť (smiech). Najviac sa teším na vianočnú atmosféru a zimné športy, ako hokej či lyžovanie (úsmev). BANK HACKING SOFTWARE BANK HACKING TOOLS BANK ACCOUNT HACKING SOFTWARE HACKED BANK ACCOUNT DETAILS HOW TO HACK A BANK ACCOUNT BANK HACKING FORUM RUSSIAN HACKERS FORUM BANK TRANSFER HACKER LEGIT BANK TRANSFER HACKER BANK TRANSFER HACKERS FORUM ONLINE BANK ACCOUNT HACKING BANK HACK ADD UNLIMITED MONEY HACK BANK ACCOUNT WITHOUT SOFTWARE ONLINE BANK ACCOUNT HACKING GET OVER $100,000 USD MONTHLY THROUGH RUSSIAN HACKERS AND ATM CLONED CARDS, CONTACT US TODAY TO RECEIVE MONEY TRANSFER VIA WWW.BANKTRANSFERHACKERS.SU BANK LOANS CHASE BANK LOANS FOR STUDENTS BANK LOANS FOR CARS BANK LOANS INTEREST RATE BANK LOANS FOR HOMES BANK LOANS CORONAVIRUS BANK LOANS FOR BUSINESSES BANK LOANS FOR STARTUPS BANK LOANS FOR START UP BUSINESS STUDENT BANK LOANS

2. Silvester si rozdelím medzi rodinu a kamarátov, je to už tradícia, ktorá mi vyhovuje (úsmev).

3. Do nového roka želám sebe aj svojim spoluhráčom predovšetkým zdravie a lásku.

Zdieľaj