Aktuálne pohyby v kádri 1. FC Tatran Prešov

Do Prešova prišiel obranca zo Srbska

Do tímu pribudol Srb Vilotič, niektorí hráči odišli.

V prípravnom zápase proti Nowému Saczu sa v základnej zostave Prešova objavil obranca Stefan Vilotič, ktorý má dvadsať rokov a pochádza zo Srbska, kde hral druhú ligu. V roku 2017 prestúpil do juniorky Slávie Praha. Po roku zamieril na hosťovanie do druholigového českého klubu FK Viktoria Žižkov, kde bol stabilným členom základnej zostavy.

Svoje pôsobenie v zeleno-bielom drese ukončil aj odchovanec Prešova Miroslav Petko. V tréningovom procese Tatrana nebude pokračovať ani ďalšia trojica hráčov. Z metropoly Šariša odišiel Chorvát Franko Surac, v klube skončili hráči na skúške Matúš Sakala a Richard Nemergut.

V pláne ďalšie príchody

„Od minulého týždňa s nami trénuje Stefan Vilotič, ktorý nám do mužstva pasuje, chceli by sme sa s ním dohodnúť na spolupráci. V prípravných zápasoch zahral veľmi dobre v strede zálohy Roman Kovalčík. Je to pracovitý hráč, s ktorým máme takisto záujem spolupracovať. Momentálne riešime príchody ďalších hráčov, ktorí sa k tímu pripoja v najbližšom období,“ uviedol tréner 1. FC Tatran Anton Mišovec.

Zdieľaj