Aktuálne pohyby v kádri 1. FC Tatran Prešov

Na skúške je Cvetkovič, v hre príchod dvoch Chorvátov

Do začiatku jarnej časti druhej ligy zostávajú necelé dva týždne. Najstarší futbalový klub na Slovensku ešte nemá uzavretý káder. V hre je príchod dvoch chorvátskych hráčov.

S tímom momentálne trénuje ďalší zahraničný futbalista. Nenad Cvetkovič je hráčom srbského prvoligového tímu FK Zemun. Dvadsaťtriročný futbalista, ktorý pochádza zo Srbska, hrá na poste defenzívneho záložníka. Za Tatran nastúpil v sobotňajšom prípravnom zápase proti Rzeszówu.

Tréner Anton Mišovec na jar ráta so službami týchto nových hráčov: Alexandar Mitrovič, Stefan Vilotič, Mihailo Cmiljanovič, Miroslav Keresteš, Lukáš Hricov. S tímom sa rozlúčil Filip Serečin, ktorý bol v Prešove na skúške. „Naše družstvo sa skladá z kvalitných hráčov, je potrebné dať im trochu čas, aby sa zohrali. Pred sezónou sme mali v kádri dosť veľa zmien. Po jeseni niektorí hráči odišli, ale nemyslím, že by sa tím oslabil. Pracujeme na formovaní kádra, počítame aj s mladými hráčmi a ešte riešime príchod dvoch chorvátskych futbalistov,“ prezradil tréner Prešova Anton Mišovec.

Zdieľaj