Futbalová akadémia: výsledky z 23. týždňa

Mládež 1. FC Tatran Prešov

U12 – 1. LMŽV

21. kolo: 1. FC Tatran Prešov – FK Humenné 5:1 (3:0)

Góly: Sedlák, Kišš, Griger, Pališčák, Čepiga

U13 – 1. LMŽV

21. kolo: 1. FC Tatran Prešov – FK Humenné 4:0 (1:0)

Góly: Goga 2, Stoják 2

U14 – 1. LSŽ V+S

12. kolo: MŠK Žilina – 1. FC Tatran Prešov 2:1 (1:1)

Gól: Novotňák

Zostava: Haviar – Varguš, Mielke, Chmeliar, Vadaš, pavuk, Ličák, Pališčák, Martiček, Špak, Novotňák.

Striedali: Druga, Gduľa, Kecer.

13. kolo: 1. FC Tatran Prešov – MFK Ružomberok 2:3 (1:2)

Góly: Martiček, Jurík vl.

Zostava: Pastirčák, Varguš, Mielke, Chmeliar, Vadaš, Kecer, Ličák, Pališčák, Martiček, Špak, Novotňák.

Striedali: Haviar, Druha, Andrijko, Gduľa.

U15 – 1. LSŽ V+S

12. kolo: MŠK Žilina – 1. FC Tatran Prešov 7:3 (4:2)

Góly: Jakubko 3

Zostava: Šurima – Jakubko, Štefaník, Spišiak, Cisko, Nehila, Ivanko, Demjanovič, Palaj, Strachan, Pancík.

Striedali: Bilas, Vasiľ.

13. kolo: 1. FC Tatran Prešov – MFK Ružomberok 0:1 (0:0)

Zostava: Šurima – Jakubko, Štefaník, Bilas, Nehila, Ivanko, Demjanovič, Strachan, Pancík, Pavuk, Vasiľ

Striedali: Spišiak, Cisko, Daňo, Griger

WU15 – 1. liga žiačky

FK Poprad – 1. FC Tatran Prešov 1:9 (0:6)

Góly: Drobňáková, Bučková 2, Jusková, Vašáková 3, Nedoroščíková 2

U16 – 1. LMD

32. kolo: 1. FC Tatran Prešov – AS Trenčín 0:3 (0:1)

Zostava: Baláž – Guľaša, Terezka, Pončák, Chovanec, Horvát, Sekerák, Švec, Simon, Tvardzík, Tišťan.

Striedali: Vasiľ, M. Horvát, Maťaš.

U17 – 1. LMD

32. kolo: 1. FC Tatran Prešov – AS Trenčín 0:4 (0:2)

Zostava: Lukáč – Jendrek, Molčan, Macejko, Olejár, Jurčišin, Rečičár, Marcinko, Timko, Hanák, Volák.

Striedali: Sabol, Štofan, Gimecký.

U19 – 1. LSD

32. kolo: AS Trenčín – 1. FC Tatran Prešov 0:3 (0:1)

Góly: Ivanecký, Sabolčík, Olejník

Zostava: Dlugoš – Kolivoška, Sabolčík (84. Lukčo), Milenky,Ivanecký, Oleník, Gladiš, Maguľak, Ondrej, Strachan, Luterán.

WU19 – 1. liga dorastenky

FK Poprad – 1. FC Tatran Prešov 1:5 (0:2)

Góly: Sedláková 4, Verčimáková

Zostava: Monoková – Klobušovská, Sedláková, Kecerová, Verčimáková, Onofrejová, Senderáková, Knišová, Tatranská, Ivanová, Šoltésová (61. Sarvašova).

Zdieľaj