Štatistiky a hlasy trénerov po 6. kole III. ligy Východ

Vyjadrenia trénerov

Jozef Žofaj, tréner ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves: „Domáci vyhrali zaslúžene, mali pekné akcie, dali góly, futbal im chutil. My sme vedeli, že Prešov hrá rýchly futbal, kombinačný, ale kvalitatívne sme na to nedokázali reagovať. Na druhej strane sme vedeli v čom má súper slabiny, ale nebolo v našich silách dostať sa k týmto veciam, aby sme boli aj my trochu nebezpeční. Výsledok je úplne zaslúžený.“

Peter Petráš, tréner 1. FC Tatran Prešov: „Čakali sme, že príde nepríjemný súper, ktorý bude hroziť najmä z protiútokov. Pár ich tam mali, ale chlapci to zvládli na jedničku a vyhrali sme 5:0. Hráči vedia, čo majú robiť na ihrisku. Pochopili, čo od nich chcem. Sú tam chlapci, ktorí vyšli z devätnástky, napríklad Dávid Ivanecký, je rozdielový hráč. Chlapci išli so sebavedomím hore a teraz sa im hrá lepšie. V lige nás na budúci týždeň čaká prestávka. Na tréningoch sa zameriame na zlepšovanie herných činností jednotlivcov na tom.“

Štatistika:

1. FC Tatran Prešov – ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves 5:0 (2:0)

Góly: 17., 31. Hirka, 47., 65. Ivanko Macej, 68. Pavúk

ŽK: Šimko, Ivanecký – Imrich, Tuch, Kyjak. ČK: 68. Tuch (po druhej žltej). Rozhodovali: Anguš – Mano, Drenko, 558 divákov.

Zostavy:

Bardejovská Nová Ves: Dlugoš – Imrich, Tuch, Kyjak (61. Škvarek), Pangrác, Š. Stachura (78. O. Gduľa), L. Stachura, Jusko (78. Soroka), A. Gduľa (73. Pillár), Theisz, Vázal (61. Šimco).

Prešov: Vinclér – Šimko, Grejták, Kraľovič (76. Maguľak) – Ivanko Macej, Sabolčík (60. Kopín), Lupčo, Kolbas, Ivanecký – Hirka (79. Stropkay), Pavúk (79. Rodrigues).

Zdieľaj