Štatistiky a slová trénera po 13. kole III. ligy Východ

Slová trénera

Peter Petráš, tréner 1. FC Tatran Prešov: „Začali sme veľmi dobre, po peknej akci zakončil nekompromisne spoza šestnástky Šimko a išli sme do vedenia. V 10. minúte sme mali šancu zvýšiť na 2:0, ale, žiaľ, nepodarilo sa nám premeniť pokutový kop. Prvý polčas sme mali aj ďalšie náznaky šancí. Po zmene strán to bolo z našej strany viac o súbojoch. Vypadol nám trošku stred poľa, strácali sme tam lopty, nebolo toľko síl. Druhý polčas bol ubojovaný, ukopaný, ale body sa počítajú, zvlášť zo Sniny, kde sa nehrá ľahko. Som veľmi rád, že sme vyhrali. Do Sniny sme išli s tým, že chceme bodovať naplno, to sme chlapcom vštepovali do hlavy, aby sa pripravili na to, že ideme po tri body.“