Futbalová akadémia: výsledky zo 41. týždňa

Mládež 1. FC Tatran Prešov

U12 – 1. LMŽ

7. kolo: 1. FC Tatran Prešov – MŠK Tesla Stropkov 19:2 (9:2)

Góly: Fabián, Kundrát 2, Kostelník 4, Polaščák 2, K. Bučková, Rabatin 6, M. Bystroň 2, Breznoščák

Zostava: Timko, Krasny, Macháček, Bilas, Višňovsky, Nedoroščíková, Fabián, Kundrát, Kostelník, Polščák. K. Bučková, Rabatin, M. Bystroň, Kozlo, Breznoščák, Š. Gmitter, Kohút, Marko, Tapšák, Mitra. 

U13 – 1. LMŽ

7. kolo: 1. FC Tatran Prešov – MŠK Tesla Stropkov 3:0 (0:0)

Góly: Valigura, Sepeši, Čepiga

Zostava: B. Blaško, Terpák, Brindzko, Sedlák, Štefan, Valigura, Kišš, Sepeši, Čepiga, F. Blaško, Pališčák, A. Gmitter, Nannavecchia, Bekeč, Palša, Repaský, Novák. 

U14 – 1. LSŽ

7. kolo: MŠK Tesla Stropkov – 1. FC Tatran Prešov 0:6 (0:3)

Góly: Stoják 3, Kaleta, Čeľovský 2

Zostava: Pancurák – Dovičák, Valenčin, Korba, Ohrzal, Gaľa, Stoják, A. Varga, Ivan. F. Varga, Kaleta.

Striedali: Kurimčák, Franko, Greš, Čeľovský, Németh.

U15 – 1. LSŽ

7. kolo: MŠK Tesla Stropkov – 1. FC Tatran Prešov 0:0

Zostava: Pastirčák – Mielke, Chmeliar, J. Varga, Varguš (68. Kecer), Martiček (79. Lauko), Mašlej, Novotňák (49. Wolf), Goga, Šlosár, Vadaš.

U17 – II. LMD

10. kolo: 1. FC Tatran Prešov – Jupie Futbalová škola Mareka Hamšíka 5:1 (2:1)

Góly: 15., 70. Haluška, 21. Pončák (z 11m), 62. Urvinitka, 66. Kaľavský – 40. Mentuš

Zostava: Šimko (79. Radačovský) – Haluška, Roba, Spišiak, Javorský, Guľaš (58. Horvát), Urvinitka, Pavuk (69. Špak), Kaľavský, Pončák, Jašenský.

U19 – II. LSD

10. kolo: 1. FC Tatran Prešov – Jupie Futbalová škola Mareka Hamšíka 2:0 (2:0)

Góly: 2. Kuriplach, 17. Ihnát

Zostava: Ľ. Lukáč – Maguľak, Klepsatel, Vaľko, Olejár (74. Guman), Ivanecký, Rečičár, Ihnát, Kolarčík (46. Kočiš), Krajňák, Kuriplach (84. Biroš). 

WU11 – Turnaj ObFZ

1. FC Tatran Prešov – Fintice 7:3
1. FC Tatran Prešov – ľubotice 5:2
1. FC Tatran Prešov – Ruská Nová Ves 3:1
1. FC Tatran Prešov – Kapušany 8:0

WU13 – Turnaj ObFZ

1. FC Tatran Prešov – Brezovica 0:0
1. FC Tatran Prešov – Ľubotice 3:2
1. FC Tatran Prešov – Dulova Ves 7:0
1. FC Tatran Prešov – Svinia 6:0

Zdieľaj