1. FC Tatran v projekte iWatt

Rozhýb sa a získaj výhody pre seba aj pre obľúbený klub

Dávaš svoju energiu do športu? Zo svojich aktivít môžeš mať aj niečo viac. Vďaka svojim pohybovým aktivitám a aplikácii iWatt si zarobíš na výhody pre seba aj svoj obľúbený klub.

Od septembra 2019 funguje na Slovensku aplikácia iWatt. Váš pohyb premení na energiu, ktorú môžete venovať svojmu obľúbenému športovému klubu. Do projektu sa zapojil aj 1. FC Tatran Prešov, ktorému môžete prostredníctvom aplikácie rozdávať svoje body a pomôcť získať finančnú odmenu.

Ako na to?

Stačí sa zaregistrovať na webe https://iwatt.sk/ a do mobilu si stiahnuť aplikáciu. Užívateľ získava iWatty za pohybovú aktivitu – beh, chôdzu, lyžovanie či bicyklovanie. Získané iWatty potom môže darovať klubu 1. FC Tatran Prešov. Podľa počtu iWattov sa zostaví rebríček športových klubov, na základe ktorého sú financie rozdeľované.

Ak ste fanúšikom futbalového Tatrana a chcete získať bonusový počet iWattov, pri registrácii môžete použiť klubový kód – EMBS5J. Za každého používateľa aplikácie iWatt, ktorý sa zaregistruje s týmto kódom získa 1. FC Tatran 500 iWattov. Rovnaký bonus získa aj sám používateľ.

Aplikácia prináša aj ďalšie výhody nielen pre športové kluby, ale aj pre samotných užívateľov.

Viac informácií na tomto linku: https://iwatt.sk/

Zdieľaj