Štatistiky a slová trénera po prípravnom zápase v Spišskej Novej Vsi

Slová trénera

Peter Petráš, tréner 1. FC Tatran Prešov: „Prvý polčas bol z našej strany rozháraný. Robili sme veľa chýb, súperovi sme dovolili streliť dva góly. Z prvého polčasu bola dobrá posledná päťminútovka, v ktorej sme sa vrátili do zápasu pekným gólom Petra Lupča, znížil na 1:2. V kabíne sme počas prestávky mali pohovor. Hovoril som hráčom, že to tak nemôže vyzerať. V druhom polčase hrali zodpovedne, s touto časťou hry som spokojný, aj keď chyby boli. Futbal je o góloch, ľudia, ktorí sa prišli na zápas pozrieť, aspoň videli veľa gólov, ale toľko ich nemôžeme dostávať. Robíme zbytočné chyby, ktorými dostávame súpera na koňa. Musíme ich z našej hry odstrániť. Máme dva týždne do začiatku súťaže, budeme pracovať na tom, aby sme také chyby v lige nerobili.“

Štatistika:

Spišská Nová Ves – 1. FC Tatran Prešov 4:6 (2:1)

Góly Prešova: 43. Lupčo, 47. Ivanko Macej, 56. Kopín, 60. Hirka, 69. Grejták (z 11m), 89. Kraľovič

Zostava Prešova: Gmitter – Ďurek, Grejták, Špak (46. Goncharevich), Maguľak (46. Kopín), Lupčo, Sabolčík, Gladiš (46. Ivanecký), Kraľovič (46. A. Pačinda), Hirka, Ivanko Macej.