Štatistiky a hlasy trénerov po 10. kole III. ligy Východ

Vyjadrenia trénerov

Jaroslav Richnavský, tréner FK POKROK SEZ Krompachy: „Do zápasu  sme vstúpili ustráchane, dostali sme dva góly, boli v podstate vlastné, urobili nám škrt cez rozpočet. Potom sme začali trošku hrať, hra vyzerala solídne. Zlomil nás tretí gól v druhom polčase, ktorý prakticky rozhodol o výsledku. Na začiatku druhého polčasu sme hrali dobre, mali sme šance, štandardky. Vyzeralo to nádejné, ale tretí gól bol zlomový.“

Peter Petráš, tréner 1. FC Tatran Prešov: „Zápas sme začali veľmi dobre. Do piatej minúty sme vyhrávali 2:0, ale potom sme sa uspokojili. Boli tam z našej strany náznaky šancí, ale do príležitostí sa dostali aj Krompachy. Hostia mohli znižovať stav na 2:1 a zdramatizovať tak duel. V druhom polčase na nás súper vybehol. Prvých pätnásť minút sa Krompachy ešte snažili vrátiť do zápasu. Našťastie, dali sme gól na 3:0, a to ich položilo. Potom sme si už hrali svoju hru, uhrali sme to na 6:0, som spokojný. Chceli sme hrať futbal, stále k tomu hráčov nabádam. Nechcem hrať na náhodu, na odkopnuté lopty. Góly, ktoré sme dali, boli po pekne vypracovaných akciách. Niekedy je veľmi ťažké, keď je súper uzavretý vzadu, ale aj pred Krompachmi klobúk dole. Chceli hrať futbal, veľa mužstiev sem takto hrať nechodí.“