Oficiálna stránka futbalového klubu 1. FC Tatran Prešov

Galéria 1.FT Tatran

7. prípravný zápas: 1.FC Tatran Prešov – FC Tbilisi /Gruzínsko/ 1:0 (0:0)

Futbalisti 1. FC Tatran Prešov absolvovali úvodný prípravný zápas na sústredení v Turecku - gruzínske FC Tbilisi zdolali gólom Augustína 1:0 (0:0). Najbližší zápas odohrajú zelenobieli v pondelok proti nórskemu Troms

7. prípravný zápas: 1. FC Tatran Prešov – FC Tbilisi /Gruzínsko/ 1:0 (0:0)
Góly: 70. Augustín

Tréner Ladislav Totkovič : “Súper sa zameral na defenzívu, kombinačnou hrou sme sa snažili narušiť ich kompaktnosť. V 1.polčase sme sa do vyloženej šance nedostali, hrozili sme strelami zo stredných vzdialeností a štandartnými situáciami. V 2.polčase sa naša hra zlepšila, vytvorili sme si 100% šance Augustínom, Marcinom i Jakovlevom a dokonca nepremenili pokutový kop Augustínom, ale v 70.minúte po vydarenej kombinácii strelil Augustín náš víťazný gól.

Zostava 1. FC Tatran: Diviš – Bartek (45. Kačala), Brezínsky (70. Papp), Krajník, Kolbas – Papaj (45. Nwoah), Lipták (60. P. Jacko), Augustín (80. Kamenčík), Hruška (45. Jakovlev) – Poliaček (45. Petráš), Bernardo (45. Marcin)

15.2.2013 | Autor: 1fctatran | A – tím | zobrazené: 4996 krát |

facebook rss channel1. FC Tatran Prešov, a.s., Čapajevova 47, 080 01 Prešov, Slovak Republic, email: web@1fctatran.sk
Design & engine by Vádium s.r.o. | Powered by Tesmur:CMS | Foto: Viktor Zamborský | Copyright 1. FC Tatran 2011